Субсидії на неопалювальний сезон 2022 року призначать автоматично

Субсидії на неопалювальний сезон 2022 року призначать автоматично

Укрінформ
Житлові субсидії та пільги на неопалювальний сезон з травня поточного року будуть перепризначені для всіх одержувачів, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2021/22 років, автоматично.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики, передає Укрінформ.

"Уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, яке зміцнює захист права на отримання житлових субсидій та пільг, забезпечує їх безперебійне призначення, нарахування та виплату у квітні та протягом неопалювального сезону 2022 року, в тому числі, автоматичне перепризначення у регіонах, де органи соціального захисту не працюють через активні бойові дії або тимчасову окупацію», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що таке перепризначення буде здійснюватись на підставі інформації, наявної в органах соціального захисту населення з оновленням даних про доходи осіб від ПФУ та ДПС.

Призначатимуть субсидію і людям, які отримали валюту від благодійних організацій або придбали для оплати лікування чи навчання.

Як інформує Мінсоцполітики, для отримувачів з регіонів, у яких тимчасово не працюють органи соціального захисту, встановлено спеціальний механізм визначення розміру житлових субсидій та пільг в квітні та протягом неопалювального сезону. Їхній розмір визначатиметься на основі розміру субсидії або пільги за січень 2022 року з урахуванням фактичних даних 2021 року про співвідношення середнього розміру субсидій або пільг у січні та квітні, а також у січні та вересні, як найбільш показовому місяці неопалювального сезону.

Окремо зазначається, що людям з регіонів, де ведуться бойові дії, субсидію призначать з початку сезону, незалежно від того, в якому місяці сезону вони звернулись за призначенням. Цій категорії субсидіантів дозволили не інформувати про обставини, які впливають на призначення та розмір субсидії протягом воєнного стану. Але вони зобов’язані поінформувати про такі обставини протягом першого місяця після скасування воєнного стану.

Як повідомляв Укрінформ, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 19 квітня під час засідання уряду підкреслив, що держава продовжує виконувати всі соціальні зобов'язання — виплачує пенсії, зарплати, стипендії, субсидії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-