В Україні можуть спростити порядок укладання угод про залучення грантів до держбюджету

В Україні можуть спростити порядок укладання угод про залучення грантів до держбюджету

законопроєкт
Укрінформ
Верховній Раді пропонують спростити порядок укладання угод про залучення грантів до загального фонду державного бюджету.

Відповідний законопроєкт №7246 про внесення змін до пункту 3-8 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України зареєстрували в парламенті народні депутати від «Слуги народу», члени Комітету з питань бюджету Юрій Кузбит та Ростислав Тістик, повідомляє Укрінформ.

Так, законопроєктом пропонується встановити, що на період дії воєнного стану залучення грантів на бюджетну підтримку від іноземних держав, іноземних фінансових установ і міжнародних фінансових організацій на підставі міжнародних договорів та внесення змін до відповідних укладених договорів здійснюється міністром фінансів за рішенням Кабінету Міністрів.

Також зазначається, що такі гранти зараховуватимуться до загального фонду державного бюджету України.

Як йдеться в пояснювальній записці, прийняття цього законопроєкту дозволить спростити порядок укладення угод про залучення грантів на бюджетну підтримку до загального фонду державного бюджету.

Як повідомлялося, фактичні державні запозичення до загального фонду державного бюджету за січень - березень 2022 року становили 162,9 млрд грн, або 120,4% від запланованих на цей період. Міністерство фінансів веде перемовини з іноземними партнерами про міжнародну допомогу на суму понад 6 млрд євро. На рахунки казначейства для фінансування бюджету вже надійшло 3,3 млрд євро.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-