Рада схвалила націоналізацію майна громадян росії

Рада схвалила націоналізацію майна громадян росії

Укрінформ
Верховна Рада схвалила закон, який передбачає націоналізацію майна громадян росії, а також громадян України, які публічно заперечують війну.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на народного депутата із парламентської фракції «Голос» Ярослава Железняка, за прийняття в цілому законопроєкту №7169 «Про внесення змін до Закону України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об'єктів права власності Російської Федерації та її резидентів» щодо уточнення окремих положень» проголосували 305 парламентаріїв.

Так, документ уточнює, що резидентами рф (крім юридичних осіб), є також і громадяни росії, а також особи, які не є громадянами, але мають найбільш тісний зв'язок з рф: мають місце проживання або займаються там основною діяльністю.

Крім того, за рішенням Ради національної безпеки і оборони України або суду, до резидентів рф можуть прирівнюватися фізичні чи юридичні особи (незалежно від громадянства, місця проживання, місцезнаходження, здійснення основної діяльності тощо), які публічно заперечують чи підтримують збройну агресію росії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України.

Ця норма стосуватиметься й осіб, які не зупинили чи не припинили свою економічну (зокрема господарську) діяльність на території росії в період дії воєнного стану в Україні.

До цього кола осіб застосовуватиметься примусове вилучення їхніх активів в Україні.

Як повідомлялося, Верховна Рада 3 березня ухвалила закон, який передбачає націоналізацію російського майна на території України. Бюро економічної безпеки вже ініціювало націоналізацію майна росії на 35 млн грн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-