Стартові ціни газу на біржі за тиждень зменшилися на 3,5%

Стартові ціни газу на біржі за тиждень зменшилися на 3,5%

Укрінформ
Стартові ціни природного газу ресурсу лютого на Українській енергетичній біржі (УЕБ) 7-11 лютого 2022 року зменшилися на 3,51%. 

Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться в огляді ринку природного газу УЕБ.

"Стартові ціни ресурсів зменшувались протягом тижня. У підсумку, станом на п’ятницю середня стартова ціна ресурсу лютого була нижчою за показник понеділка на 3,51%", - йдеться у повідомленні.

Так, 7 лютого стартова ціна ресурсу лютого становила 34,7 тис. грн за 1 тис. кубометрів, а 11 лютого - 33,7 тис. грн за 1 тис. кубометрів.

Загалом, у період 7-11 лютого заявки на купівлю та продаж природного газу за нерегульованими цінами формували 13 компаній, в тому числі Укргазвидобування, "Крафт Енерджи", Укренергоекспорт, ПГНК. На довгостроковому ринку було продано 13 млн кубометрів природного газу.

Читайте також: Стартові ціни газу на УЕБ у січні зросли на 21%

На короткостроковому ринку було укладено 117 угод на 25,5 млн кубометрів газу. При цьому активним учасником торгів був Оператор ГТС України.

Як повідомлялося, стартові ціни природного газу ресурсу лютого на Українській енергетичній біржі (УЕБ) 31 січня - 4 лютого 2022 року зменшилися на 7,07%.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-