Хліб, молоко, курятина та олія: хто з виробників купуватиме газ зі знижкою

Хліб, молоко, курятина та олія: хто з виробників купуватиме газ зі знижкою

Список
Укрінформ
Понад 6,8 тис. виробників пшеничного борошна, пастеризованого молока, житньо-пшеничного хліба, курячих яєць, птиці (тушка куряча) та соняшникової олії отримуватимуть для своєї роботи природний газ внутрішнього видобутку з обмеженою націнкою 25%.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства із посиланням на наказ від 5 січня.  

«Наказом від 05.01.2022 року №3 «Про затвердження переліку суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значимість» затверджено відповідний список підприємств, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають суттєву соціальну значимість: борошна пшеничного, молока пастеризованого, хліба житньо-пшеничного, яєць курячих, птиці (тушка куряча) та олії соняшникової», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цей наказ дасть змогу виробникам не зупиняти виробництво та не підвищувати цін на соціально важливі продукти.

З переліком суб'єктів господарювання можна ознайомитися за посиланням на сайті міністерства. До переліку внесено 6 803 виробників. 

Як повідомлялося, 31 грудня 2021 року міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко і керівники Спілки молочних підприємств, Національної асоціації молочників України «Укрмолпром», асоціації «Союз птахівників України» громадської спілки «Борошномели України», об’єднання підприємств хлібопекарської промисловості «Укрхлібпром», Всеукраїнської асоціації пекарів та асоціації «Укроліяпром» підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо стабілізації цін на природний газ власного видобутку для задоволення потреб суб’єктів господарювання, які виробляють товари, що мають істотну соціальну значущість.

Кабінет Міністрів 31 грудня 2021 року обмежив вартість природного газу для виробників борошна, хліба, молока, курятини, соняшникової олії на період дії карантину, але не довше, ніж до 30 квітня 2022 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-