Рада не відтермінувала обов’язкові касові апарати для ФОПів

Рада не відтермінувала обов’язкові касові апарати для ФОПів

Укрінформ
Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко закрив позачергове засідання парламенту в п'ятницю. Депутати не змогли розглянути законопроєкт про відтермінування РРО, оскільки забракло голосів для включення його до порядку денного сесії.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Згідно зі статтею 96 Регламенту, на пленарному засіданні... розглядаються лише законопроєкти, включені до порядку денного сесії Верховної Ради. Так як ми не набрали 226 голосів за включення до порядку денного сесії Верховної Ради дев'ятого скликання законопроєкту 6376, то, відповідно, ми не можемо розглядати його на нашому позачерговому засіданні. Тому позачергове засідання Верховної Ради України оголошую закритим", - сказав Корнієнко.

Він привітав парламентаріїв із прийдешніми різдвяно-новорічними святами.

На позачерговому засіданні зареєструвалося 97 народних депутатів. Олександр Корнієнко дав слово народним депутатам, які бажають виступити, а потім провів голосування за включення до порядку денного законопроєкту "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо відтермінування строків розширеного застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку)" (№ 6376). За це проголосували 102 народні депутати за мінімально необхідних 226.

Раніше у п'ятницю Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук підписав розпорядження про скликання позачергового засідання парламенту 17 грудня для розгляду законопроєкту щодо відтермінування строків розширеного застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку.

Як повідомляв Укрінформ, у п'ятницю під стінами Верховної Ради відбувається мітинг підприємців, які виступають за відтермінування запровадження РРО. Під час акції внаслідок вибуху петарди травмовано одну жінку, інформація щодо того, чи є затримані, наразі з’ясовується.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-