В Україні запустять програму підтримки експорту на 20 мільярдів

В Україні запустять програму підтримки експорту на 20 мільярдів

Укрінформ
ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» (ЕКА) планує у 2022 році спільно з банками запустити програму підтримки українських експортерів на 20 млрд грн.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це сказав в. о. голови правління Експортно-кредитного агентства Руслан Гашев під час Міжнародного експортного форуму 2021.

"Ми плануємо у наступному році започаткувати нову програму співпраці з банками, за допомогою якої буде надана підтримка експортерам на загальну суму не менше 20 млрд грн", - розповів Гашев.

Він додав, що підтримка надаватиметься експортерам на виробництво продукції та для виходу на нові для них ризикові ринки.

За словами Гашева, агентство планує також протягом найближчих двох місяців надати близько 1 млрд грн підтримки українському новому експорту. Зокрема, експорту газовидобувного обладнання, промислового обладнання, продукції суднобудування тощо.

Як повідомляв Укрінформ, у серпні 2021 року уряд виділив Експортно-кредитному агентству 1,8 млрд грн для підтримки українського експорту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-