Україна й Туреччина посилять співпрацю в аерокосмічній галузі

Україна й Туреччина посилять співпрацю в аерокосмічній галузі

Укрінформ
Українсько-турецька співпраця в аерокосмічній галузі посилюється. Харківський авіаційний інститут та провідна компанія аерокосмічної галузі Туреччини Turkish Aerospace Industries (TUSAŞ) підписали угоду про освітню та наукову співпрацю.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Savunma Sanayi St.

«Ми продовжуємо нарощувати наші міжнародні зусилля для обміну інформацією в галузі авіації. Наша співпраця з провідним авіаційним університетом України в рамках інженерної діяльності, особливо академічних досліджень, посилить перелік академічних міжнародних проєктів нашої компанії», - сказав генеральний директор Turkish Aerospace Industries професор Темел Котіл.

Підпис під документом від Харківського авіаційного інституту поставив ректор навчального закладу професор Микола Нечипорук.

Український виш та турецька компанія домовилися про реалізацію коротко- та довгострокових проєктів, зокрема про академічну підготовку, магістерські та докторські програми, а також про спільну роботу над науковими проєктами.

Влітку цього року Turkish Aerospace Industries та АТ "Мотор Січ" підписали контракт про постачання 14 двигунів українського виробництва для турецького перспективного гелікоптера Т-929.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-