Цьогоріч АРМА забезпечило в бюджет утричі більше надходжень

Цьогоріч АРМА забезпечило в бюджет утричі більше надходжень

Інфографіка
Укрінформ
У 2021 році Агентство з розшуку та менеджменту активів забезпечило більші надходження до бюджету, ніж за три попередні роки. 

Про це повідомляє пресслужба АРМА, передає кореспондент Укрінформу.

“Протягом січня-листопада 2021 року чисті надходження до Державного бюджету від комерційної діяльності управителів арештованими активами склали 38,6 млн грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2020 року (13 млн грн протягом січня-листопада 2020 року) надходження зросли втричі, або на 200%”, - йдеться в повідомленні.

В АРМА наголошують, що досягнутий показник перевищує сукупні надходження до бюджету за всі попередні роки діяльності АРМА. Так, у 2018 році доходи становили 9 млн грн, у 2019 – 12 млн грн, у 2021 – 15,7 млн грн, загалом – майже 37 млн грн.

Крім того, другий місяць поспіль надходження до державного бюджету від управління арештованими активами сягають рекордних показників у місячному розрізі. Зокрема, станом на 1 грудня доходи склали 5,7 млн грн, що на 32% більше у порівнянні з доходами у жовтні, зазначають в Агентстві.

Пояснюється, що вказані кошти є надходженнями лише від одного способу управління активами, які здійснює АРМА.

“Сюди не входять кошти від реалізованого на торгах майна та передані Агентству арештовані кошти, розміщені на банківських рахунках. Також зазначені суми не враховують витрат, які управителі здійснюють для відновлення і покращення економічних властивостей активів. Ці витрати, як правило, суттєво перевищують суми доходів до бюджету та дозволяють не лише зберігати арештоване майно, але й генерувати прибутки для держави від його комерційного використання”, - розповіли у відомстві.

Як повідомляв Укрінформ, нещодавно АРМА вперше отримало арештований актив за згодою власника в іноземній валюті, сума яких у гривневому еквіваленті становить понад 600 тисяч.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-