У протиракетній програмі основна ставка має бути на вітчизняний ОПК - Резніков

У протиракетній програмі основна ставка має бути на вітчизняний ОПК - Резніков

Укрінформ
Україна має робити основну ставку в протиракетній програмі на український обороно-промисловий комплекс.

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді сказав міністр оборони Олексій Резніков, передає Укрінформ.

"Це є пріоритетом, і тому ми говоримо про протиракетну програму, у нас вона прописана до 2032 року. Звісно, на це потрібні кошти , але сьогодні ми приймаємо рішення по деяких напрямках з нашими партнерами , і тому один з контрактів зі Сполученим Королівством передбачає якраз вирішення однієї з цих задач. Але основна ставка має бути на український обороно-промисловий комплекс, який став робити сучасні і ракети, і ракетні комплекси", - сказав Резніков.

Він додав, що вчора зустрічався з керівником ДП КБ «Луч» Олегом Коростельовим.

«Ми проговорювали, що держава повинна інвестувати у власне військово-промислове виробництво, комплекс, для того що ми були абсолютно незалежні навіть від наших дружні партнерів, у нас має залишатися своя стратегічна незалежність", - зазначив міністр.

Він додав, що разом з тим, головна потреба — це фінансування, і висловив сподівання на підтримку парламенту в цьому питанні.

Як повідомляв Укрінформ, під час години запитань до уряду міністр оборони Олексій Резніков сказав, що Міністерство оборони спільно Генштабом Збройних сил відпрацьовують структуру кібервійськ і підготують відповідний законопроєкт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-