ДПЗКУ залучить консультанта для проведення конкурсу до наглядової ради

ДПЗКУ залучить консультанта для проведення конкурсу до наглядової ради

Укрінформ
АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) офіційно оголосило про пошук професійного консультанта з відбору персоналу, який братиме участь у проведенні конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежних членів наглядової ради корпорації.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба ДПЗКУ.

Зазначається, що професійні консультанти, які будуть залучені до проведення відбору у наглядову раду, повинні відповідати кільком критеріям. Зокрема, мати розгалужену систему філій, представництв чи інших пов’язаних осіб у сфері добору керівного персоналу в інших країнах, а також мати не менше 10 років міжнародного досвіду з добору керівного персоналу, членів правлінь та членів наглядових рад.

Також необхідна наявність кваліфікованих працівників з відповідним досвідом, що підтверджений документально.

Як наголошується, листи від професійних консультантів, які мають намір взяти участь у відборі членів наглядової ради ДПЗКУ, прийматимуть до 31 жовтня.

Пошук консультанта для проведення конкурсу до наглядової ради оголошено на виконання доручення Міністерства економіки України від 28 вересня 2021 року.

Читайте також: ДПЗКУ не має коштів для чергового платежу за китайським кредитом - очільник корпорації

Як повідомляв Укрінформ, АТ “Державна продовольчо-зернова корпорація” створене у 2010 році. У 2012 році ДПЗКУ уклала договори на отримання двох кредитів з Експортно-імпортним банком Китаю. За першим кредитним договором вибірка коштів була здійснена у повному обсязі наприкінці 2012 року. Предметом кредитного договору є фінансування закупівлі зернових культур у вітчизняних сільгоспвиробників для їх подальшого експорту до КНР. Другий кредит станом на 12 жовтня 2021 року не відкритий.

За даними з відкритих джерел, ДПЗКУ за підсумками 2020 року мала 5,857 млрд грн чистого збитку.

Міністерство економіки України у жовтні 2021 року погодило проєкт внесення змін до кредитного договору, укладеного між АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та Експортно-імпортним банком Китаю.

Термін чергового платежу за китайським кредитом спливає 21 січня 2022 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-