Кабмін передав УкрНДІспецсталь під управління Мінстратегпрому

Кабмін передав УкрНДІспецсталь під управління Мінстратегпрому

Укрінформ
Кабінет Міністрів України передав цілісний майновий комплекс державного підприємства «Український науково-дослідний інститут спеціальних сталей, сплавів та феросплавів» до сфери управління Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Мінстратегпром.

11 жовтня Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження № 1231-р «Про передачу цілісного майнового комплексу державного підприємства «Український науково-дослідний інститут спеціальних сталей, сплавів та феросплавів» до сфери управління Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України».

На базі ДП «УкрНДІспецсталь» планується створити Центр сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства.

Читайте також: Урядовий комітет підтримав утворення Агенції оборонних технологій

Центр здійснюватиме сертифікацію та оцінку відповідності вимогам технічних регламентів продукції вітчизняних підприємств стратегічних галузей промисловості. Його поява стане запорукою успішного та безпечного ведення бізнесу, виходу на зовнішні ринки. Створення центру зменшить часові та матеріальні затрати вітчизняних підприємств, адже раніше сертифікацію доводилося робити за кордоном.

Читайте також: Держава уклала контрактів оборонного замовлення на ₴17 мільярдів - Уруський

ДП «УкрНДІспецсталь» обрано для створення центру, враховуючи наявність матеріальної та науково-технічної бази, 55-річний досвід діяльності у відповідній сфері, вигідне географічне місцезнаходження – в центрі найкрупнішого промислового регіону України, налагоджене дослідно-промислове виробництво металургійної продукції спеціального призначення.

Робота центру має сприяти збільшенню експорту конкурентоспроможної, сертифікованої за міжнародними стандартами металопродукції зі спеціальних сталей і сплавів, а також виготовлених з них виробів, імпортозаміщенню відповідних видів продукції, насамперед для потреб оборонно-промислового комплексу, ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, в листопаді 2020 року наказом віцепрем’єр-міністра - міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського була створена Робоча група з питань створення Центру сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства. У червні 2021 року учасники робочої групи схвалили остаточну редакцію положення про центр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-