Надходження до бюджету від АРМА з початку року зросли на 250%

Надходження до бюджету від АРМА з початку року зросли на 250%

Укрінформ
У період січн-вересня чисті надходження до державного бюджету від комерційної діяльності управителів зросли на 250% порівняно з минулим роком.

Про це повідомляє пресслужба Агентства з розшуку та менеджменту активів, передає кореспондент Укрінформу. 

"Протягом січня-вересня 2021 року чисті надходження до Державного бюджету від комерційної діяльності управителів арештованими активами становили 28,6 млн грн. У порівнянні з показниками минулого року зростання становить +250%", - ідеться у повідомленні.

Зокрема, лише за вересень держава отримала понад 3,3 млн грн.

При цьому за весь період діяльності АРМА, з жовтня 2017 року, до бюджету надійшло 64,2 млн грн чистих доходів від управління активами. Таким чином, лише за 9 місяців цього року бюджет отримав майже половину коштів, перерахованих управителями за 4 роки.

Читайте також: АРМА з 2017 року розшукало активів на 100 мільярдів

Наголошується, що зазначені кошти є надходженнями лише від одного способу управління активами, які здійснює АРМА. Сюди не входять кошти від реалізованого на торгах майна та передані агентству арештовані кошти, розміщені на банківських рахунках. Також ці надходження не враховують витрат, які управителі здійснюють для відновлення і покращення активів, що, як правило, суттєво перевищують суми доходів до бюджету та дозволяють не лише зберігати арештоване майно, а й генерувати прибутки для держави від його комерційного використання.

Як повідомляв Укрінформ, понад 200 мільйонів гривень становить дохід від реалізації арештованого майна за 4 роки діяльності Агентства з розшуку та менеджменту активів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-