У рамках Expo 2020 відбувся Українсько-еміратський бізнес-форум

У рамках Expo 2020 відбувся Українсько-еміратський бізнес-форум

Укрінформ
У Дубаї, під час проведення на Ехро 2020 Національного дня України, відбувся Українсько-еміратський бізнес-форум.

Як передає Укрінформ, про це повідомили в Міністерстві економіки.

“Проведення Національного Дня України в перші дні роботи виставки є знаковим. Україна вперше, збудувавши власний павільйон, бере участь у всесвітній виставці Expo. Впевнена, що участь нашої країни у найбільшій виставковій події у світі сприятиме пошуку нових форм співпраці, зміцненню партнерських відносин з підприємницькими колами ОАЕ, а також інших країн-учасниць”, - сказала голова офіційної делегації України, заступниця міністра економіки Ірина Новікова.

Зазначається, що в рамках святкування Національного дня проведено екскурсію павільйоном України для офіційних делегацій ОАЕ і України та Українсько-еміратський бізнес-форум.

Під час форуму було підписано Меморандум про співробітництво між ТПП України та Федерацією торгових палат ОАЕ.

Програма заходу була поділена на три тематичні сесії: енергетика (енергетика в забезпеченні сталого розвитку), агропромисловий комплекс, ІТ та інновації. Саме ці сфери, на думку заступниці міністра, є на сьогодні "найперспективнішими напрямами економічного та інвестиційного співробітництва між Україною та ОАЕ".

Читайте також: Національний день України стартував на виставці Expo 2020 в Дубаї

В офіційній церемонії з нагоди Національного дня України в рамках Всесвітньої виставки Expo 2020 взяли участь міністр толерантності ОАЕ Нахайян бен Мубарак Аль Нахайян та міністр з питань продовольчої та водної безпеки ОАЕ Маріам Бінт Мухаммед Саїд Хареб Альмхейр.

Як повідомляв Укрінформ, виставка Expo 2020, яку було відкладено на рік через пандемію COVID-19, розпочалася 1 жовтня 2021 року і триватиме по 31 березня 2022 року в м. Дубай. Очікується 28 млн відвідувачів, 190 країн-учасниць.

На Expo 2020 4 жовтня відзначили Національний день України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-