Уряд створив АТ «Фонд національних інвестицій» – Шмигаль

Уряд створив АТ «Фонд національних інвестицій» – Шмигаль

Укрінформ
Кабінет Міністрів створює АТ «Національний фонд інвестицій».

Як передає Укрінформ, про це написав Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Телеграм-каналі.

«Уряд започатковує створення Акціонерного товариства «Національний фонд інвестицій». Це дасть змогу провести розміщення акцій товариства на суму 100 мільйонів гривень», - написав Шмигаль.

Він зазначив, що створення Фонду допоможе залучити нових інвесторів в економіку та дасть можливість реалізувати важливі для України проєкти.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський своїм Указом №103/2021 від 9 березня 2021 року доручив Кабміну вжити заходів зі створення Національного фонду інвестицій. 29 березня під головуванням Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля відбулася онлайн-нарада щодо створення Фонду. На засіданні 31 березня уряд ухвалив рішення про створення державного підприємства "Національний фонд інвестицій України" ("Націнвестфонд") та затвердив його статут.

Читайте також: У першому півріччі прямі іноземні інвестиції зросли на $2,7 мільярда - Шмигаль

За інформацією Мінекономіки, метою діяльності "Націнвестфонду" є створення сприятливих умов для реалізації масштабних інвестиційних та соціально значущих проєктів, розвитку міжнародного економічного співробітництва та зростання конкурентоспроможності України. Відповідно до затвердженого статуту, предметом діяльності підприємства, зокрема, є залучення та концентрація фінансових ресурсів для реалізації інвестиційних проєктів; фінансування та реалізація пріоритетних інвестиційних проєктів; утворення інвестиційних фондів, участь у інвестиційних фондах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-