Проєкт бюджету-2022 передбачає ₴8 мільярдів на підтримку аграріїв

Проєкт бюджету-2022 передбачає ₴8 мільярдів на підтримку аграріїв

Укрінформ
У проєкті Державного бюджету України на 2022 рік Кабінет Міністрів пропонує виділити на державну підтримку аграрного комплексу України 8 млрд гривень.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це сказав міністр фінансів Сергій Марченко, презентуючи проєкт держбюджету на 2022 рік на засіданні уряду 15 вересня.

«На розвиток агропромислового комплексу, підтримку аграріїв, реалізацію земельної реформи, здійснення заходів з меліорації та зрошення в наступному році передбачено ресурс в обсязі 8 млрд гривень», - зазначив Марченко.

Так, за програмами відшкодування вартості сільгосптехніки, здешевлення кредитів та страхових платежів, розвитку тваринництва, рослинництва, садівництва, виноградарства та хмелярства, надання дотації на зрошення для 1 200 сільгоспвиробників заплановано спрямувати 4,6 млрд гривень.

Крім того, уряд запланував 715 млн гривень на реалізацію земельної реформи. Зокрема, на створення та оновлення топографічних карт і планів (загалом 565,9 тис. кв. км) – 329 млн гривень; інвентаризацію 1,7 млн га державних земель – 220 млн гривень.

На меліоративні комплекси, утримання водногосподарських систем заплановано виділити 2,7 млрд гривень.

Читайте також: Проєкт бюджету: на розвиток стратегічної промисловості передбачили 7,5 мільярда

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів на засіданні 15 вересня затвердив законопроєкт про Державний бюджет України на 2022 рік. Проєкт держбюджету передбачає зростання економіки на 3,8%, інфляцію у 6,2% та курс долара - 28,6 грн за дол. Дефіцит бюджету у наступному році знизиться до 3,5% ВВП.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-