Укрзалізниця оголосила конкурс на посаду голови правління

Укрзалізниця оголосила конкурс на посаду голови правління

Укрінформ
АТ «Укрзалізниця» оголосило конкурсний відбір на посаду голови правління компанії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Зазначається, що заявки приймаються до 6 жовтня 2021 року. Претендент на посаду повинен мати щонайменше 5 років досвіду в управлінні великими компаніями та успішний досвід в управлінні складними проєктами в області організаційних змін, доведені навички та досвід розробки і реалізації довгострокової стратегії розвитку бізнесу.

Також він повинен мати успішний досвід управління великим портфелем капітальних інвестиційних проєктів, досвід впровадження кращих практик корпоративного управління та рекомендацій для великих підприємств, мати бездоганну ділову репутацію, вільно володіти українською, російською та англійською мовами.

До обов'язків керівника Укрзалізниці входять: головування та сприяння роботі правління товариства як колегіального органу; застосовування ефективних практик управління по всій установі, у її відносинах з наглядовою радою, а також з правлінням та нижчими рівнями керівництва; управління відносинами з урядом; забезпечення стратегічного та щоденного управління компанією; забезпечення ефективного менеджменту стейкхолдерів; імплементація довгострокової стратегії компанії.

Читайте також: Рада ухвалила звіт про стан Укрзалізниці – які порушення виявила ТСК

Крім цього, обов'язками нового керівника Укрзалізниці стануть: реформування моделі управління бізнесом, трансформація організаційної структури УЗ, впровадження рішень для покращення якості пасажирських послуг, покращення фінансових показників, розробка та послідовна реалізація плану зменшення витрат та підвищення ефективності бізнес-процесів, розвиток міжнародного залізничного сполучення, боротьба з корупцією та підвищення кібернетичної безпеки.

Відбір керівника компанії проводить компанія Amrop, яка є однією з найбільших глобальних мереж незалежних партнерських компаній у сфері пошуку і підбору управлінського персоналу.

Як повідомлялося, АТ «Укрзалізниця» – це державне підприємство залізничного транспорту України, яке є монополістом та контролює переважну частину залізничного транспорту в країні. Загальна довжина колії перевищує 19 тис. км (14-те місце у світі). Українська залізниця займає 6-те місце серед залізничних пасажирських перевізників у світі та є 7-им найбільшим вантажним перевізником світу. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.

Компанія Amrop об’єднує 65 офісів в 53 країнах світу та надає послуги у сферах пошуку і підбору керівників вищої ланки, оцінки та підбору членів наглядових рад і консалтингу з розвитку лідерського потенціалу. Діяльність Amrop в Україні розпочалася наприкінці 1990-их років.

Читайте також: Укрзалізниця за літо перевезла понад 9 мільйонів пасажирів

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів на засіданні 11 серпня за поданням наглядової ради АТ «Укрзалізниця» призначив Олександра Камишіна виконувачем обов’язків голови правління компанії.

Наглядова рада Укрзалізниці 9 серпня повідомила, що Іван Юрик звільнився з посади виконувача обов'язків голови правління Укрзалізниці. Також наглядова рада компанії рекомендувала Кабміну погодити призначення Олександра Камишіна новим т.в.о. голови правління Укрзалізниці на період до 31 грудня 2021 року, або до обрання нового постійного голови правління, залежно від того, що настане раніше.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-