Шмигаль доручив готувати оголошення конкурсу в наглядову раду Нафтогазу

Шмигаль доручив готувати оголошення конкурсу в наглядову раду Нафтогазу

Укрінформ
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив першому віцепрем’єр-міністру України — міністру економіки Олексію Любченку у тижневий термін забезпечити оголошення конкурсу на відбір 4 незалежних членів наглядової ради НАК «Нафтогаз України».

Як передає Укрінформ, про це Шмигаль повідомив у Телеграмі.

«З метою виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 липня 2021 р. «Про заходи з нейтралізації загроз в енергетичній сфері», уведеного в дію указом Президента України від 28 серпня 2021 р. №452, надав доручення першому віцепрем’єр-міністру — міністру економіки України Любченку О. М. протягом тижня в установленому порядку забезпечити оголошення конкурсу стосовно відбору чотирьох незалежних членів наглядової ради акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», - написав прем'єр-міністр.

За його словами, критеріями відбору та оцінки ефективності членів наглядової ради мають бути професійні та кваліфікаційні характеристики, досвід, який би відповідав стратегії Нафтогазу, зокрема в частині збільшення газовидобутку, залучення інвестицій, виробництва енергії та палива з відновлювальних джерел енергії, торгівлі та постачання енергії і палива.

«Конкурс має закінчитися у листопаді 2021 року з тим, щоб у нового складу наглядової ради було достатньо часу визначитися з вимогами до кандидата на посаду голови правління та провести конкурс на його обрання не пізніше ніж до 1 травня 2022 року», - зазначив Шмигаль.

Він також запевнив у своїй прихильності до впровадження стандартів Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) з питань корпоративного врядування в державному секторі економіки України. Зокрема, Нафтогаз повинен отримати наглядову раду, члени якої обрані у відповідності до стандартів ОЕСР у прозорий та конкурентний спосіб.

Читайте також: Шмигаль обговорив з керуючим директором ЄБРР підтримку реформ

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 28 квітня звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», призначивши новим головою правління компанії Юрія Вітренка. Після цього члени наглядової ради НАК «Нафтогаз України» заявили про дострокове припинення своїх повноважень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-