Міненерго вдвічі збільшило планові показники накопичення вугілля до опалювального сезону

Міненерго вдвічі збільшило планові показники накопичення вугілля до опалювального сезону

Укрінформ
Міністерство енергетики затвердило новий помісячний графік накопичення вугілля для теплоелектростанцій і теплоелектроцентралей, збільшивши плановий показник накопичення до початку опалювального сезону більш ніж у два рази – до 3046,4 тис. тонн вугілля.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міненергетики.

"Згідно з новим документом, на складах ТЕС і ТЕЦ до початку опалювального сезону має бути накопичено 3046,4 тис. тонн вугілля. Це понад два рази перевищує показник попереднього графіка, яким було встановлено план накопичення вугілля на рівні 1409,1 тис. тонн", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що рішення Міністерства стосовно збільшення планових показників накопичення вугілля викликане необхідністю забезпечити стабільне електро- та теплопостачання під час осінньо-зимового періоду, а також сталу роботу енергосистеми під час тестових випробувань в ізольованому режимі в рамках підготовки до синхронізації з ENTSO-E.

«Ми повинні подбати про те, щоб протягом зими наші громадяни були забезпечені світлом і теплом. Для цього енергосистема має увійти в опалювальний сезон з достатніми запасами вугілля. Крім того, теплова генерація має забезпечувати стабільність роботи енергосистеми під час тестового періоду в ізольованому режимі. Успішне проходження тестів сприятиме позитивному рішенню щодо синхронізації української енергосистеми з європейською системою ENTSO-E», - наголосив перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко.

Читайте також: У Міненерго розповіли, коли перерахують понад 650 мільйонів на виплату зарплати гірникам

Як повідомляв Укрінформ, за даними Укренерго, станом на 16 серпня на складах ТЕС знаходилося 763 тис. тонн вугілля, що на 38,8% менше, ніж передбачено графіком накопичення палива, затвердженим Міністерством енерге

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-