У Міненерго розповіли, коли перерахують понад 650 мільйонів на виплату зарплати гірникам

У Міненерго розповіли, коли перерахують понад 650 мільйонів на виплату зарплати гірникам

Укрінформ
Міністерство енергетики спрямувало через Міністерство фінансів 653 млн грн для виплати заробітної плати шахтарям українських державних шахт.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу Міненерго.

Підкреслюється, що кошти у розмірі 653 029,0 тис. грн мають бути перераховані на підприємства галузі уже в понеділок, 16 серпня.

“Ми добре знаємо про проблеми шахтарів, щодня на зв’язку і з профспілками, і з представниками місцевої влади, і з керівництвом шахт. Усі відповідальні ще кілька тижнів тому отримали інформацію, коли надійдуть гроші і що для цього робиться. Тому закликаю не використовувати результати планової та системної роботи у цьому напрямку як можливість отримати політичні дивіденди», - заявив міністр енергетики Герман Галущенко.

Читайте також: Виплату зарплати шахтарям розблокувалиМіненерго

Він зазначив, що на сьогодні Міненерго отримало усі погодження в уряді, в бюджетному комітеті Верховної Ради і вже у понеділок, як і планувалось, Міністерство фінансів направить кошти для виплат заробітної плати.

«Усі розуміють, що питання вугільної промисловості треба вирішувати стратегічно. Люди мають бути спокійними за своє майбутнє. Разом із міжнародними партнерами ми працюємо над планом трансформації і державних шахт, і вугільних регіонів в цілому”, - додав Галущенко.

В міністерстві нагадали, що за його ініціативою Кабінет Міністрів раніше ухвалив розпорядження № 760-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству енергетики на 2021 рік» від 14.07.2021, яким здійснено перерозподіл видатків розвитку, передбачених Міненерго в 2021 році.

Станом на 6 серпня вугледобувними підприємствами Міненерго було проведено інвентаризацію за квітень-червень 2021 року і після затвердження розподілу зазначених коштів між одержувачами Міненерго звернулось до Мінфіну із запитом спрямувати кошти в сумі 653 029,0 тис. грн на виплату заробітної плати шахтарям, підкреслили в пресслужбі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-