Центри Дія.Бізнес у регіонах запустили власні вебсайти для підприємців

Центри Дія.Бізнес у регіонах запустили власні вебсайти для підприємців

Укрінформ
Центри Дія.Бізнес у трьох регіонах запустили нові власні вебсайти для підприємців.

Як передає Укрінформ, про це з посиланням на Міністерство цифрової трансформації повідомляє Урядовий портал.

«Центри Дія.Бізнес в областях — це неприбуткові громадські організації, де кожен підприємець або той, хто мріє ним стати, може отримати безоплатні консультаційні послуги, дізнатися про наявні гранти, пройти навчання на безоплатних тренінгах і майстеркласах. Тепер кожен такий центр має власний вебсайт, що дозволить підприємцям бути в курсі всіх останніх новин і ініціатив на відстані одного кліку», - заявила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Відтепер підприємці зможуть отримати вичерпну інформацію про роботу, послуги та можливості центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у своїй області.

Вебсайти центрів Дія.Бізнес вже доступні в публічному доступі за посиланням:

Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Харкові — https://diia-business-kharkiv.com

Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Миколаєві — https://diia-business-mykolaiv.com

Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі — https://diia-business-odesa.com

Нові вебсайти центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес були створені за підтримки Mastercard.

На вебсайтах кожен підприємець може знайти:

- події для підприємців (можна буде вибрати короткострокові та довготермінові програми для проходження навчання та підвищення підприємницьких навичок у конкретних сферах);

- оренду залів (можна зручно вибрати залу для проведення зустрічі, власної бізнес-події чи майстеркласу в центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес);

- мерч-продукцію (фірмові аксесуари бренду Дія.Бізнес стануть корисними презентами бізнес-партнерам чи колегам, а також долучать до амбасадорів бренду Дія.Бізнес);

- безоплатні консультації (можна просто дізнатися інформацію про всі консультації в центрах підтримки підприємців Дія.Бізнес та записатися на них через національну онлайн-платформу Дія.Бізнес);

- pop-up-локацію (великі виробники перед виходом на ринок досліджують пакування, ціну продукту, збирають відгуки про функціонал, а також сегментують цільову аудиторію; таке дослідження доступне і для мікро- та малого бізнесу, виробників і фермерів на спеціальній pop-up-локації в центрі Дія.Бізнес, щоб зручно протестувати свій продукт, отримати зворотний зв'язок і створити найкращі пропозиції для майбутніх споживачів).

Національний проєкт Дія.Бізнес покликаний побудувати повноцінну, ефективну та дієву екосистему для розвитку малого і середнього підприємництва в Україні.

Онлайн-складова проєкту - це портал Дія.Бізнес із безоплатними онлайн-консультаціями для підприємців, безоплатною онлайн-школою для підприємців, шаблонами документів, сервісами та програмами підтримки підприємців, кейсами українських підприємців, картою підтримки бізнесу в областях тощо. Офлайн-складова проєкту - це центри підтримки підприємців Дія.Бізнес - сучасні, комфортні та прогресивні локації, в яких малий і середній бізнес може отримати безоплатні консультації, відвідати бізнес-події та навчатися, шукати інвесторів і партнерів, тестувати свій продукт на спеціальній pop-up-локації перед виходом на ринок.

Читайте також: Українська асоціація бізнесу і торгівлі та МЗС України підписали меморандум про співпрацю

Як повідомлялося, у 2020 році були відкриті центри підтримки підприємців Дія.Бізнес у Харкові та Миколаєві, а також центр для студентів і майбутніх підприємців Дія.Бізнес у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Новий пілотний формат безоплатного консалтингу від Дія.Бізнес запустили в Черкасах у березні 2021 року, а відкриття повномасштабного центру Дія.Бізнес у Черкасах заплановане на 2022 рік. Відкриття центру Дія.Бізнес в Одесі відбулось у червні 2021 року. Загалом у 2021 році планується відкриття від 7 до 14 нових центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у різних областях України. На черзі — Ужгород, Буча, Кременчук, Кривий Ріг, Тернопіль.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-