Мінфін обговорив умови отримання другого траншу макрофінансової допомоги від ЄС

Мінфін обговорив умови отримання другого траншу макрофінансової допомоги від ЄС

Укрінформ
Міністр фінансів України Сергій Марченко домовився з виконавчим віцепрезидентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом продовжити конструктивний діалог щодо отримання 2-го траншу макрофінансової допомоги від ЄС у вересні 2021 року. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

Міністр фінансів України Сергій Марченко під час телефонної розмови з Виконавчим Віцепрезидентом Європейської Комісії, відповідальним за економіку, що працює для людей, Валдісом Домбровскісом обговорив проведення реформ в Україні, отримання 2-го траншу в рамках програми макрофінансової допомоги від Євросоюзу та співпрацю з МВФ. Сторони обговорили прогрес у виконанні поточних домовленостей, які є умовою отримання Україною допомоги, та домовились продовжити конструктивний діалог щодо отримання 2-го її траншу у вересні 2021 року.

Читайте також: Глава МВФ назвала розмову із Зеленським дуже конструктивною

Як повідомляв Укрінформ, другий транш макрофінансової допомоги Європейського Союзу буде надано Україні відразу після того, як у країні будуть виконані кроки по зміцненню верховенства закону і реформування судової системи. Перший транш у 600 млн євро був наданий на початку грудня 2020 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-