Україна може підписати «авіаційний безвіз» з ЄС вже восени

Україна може підписати «авіаційний безвіз» з ЄС вже восени

Укрінформ
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль сподівається, що підписання угоди про Спільний авіаційний простір (САП) з Україною відбудеться цієї осені. 

Про це Шмигаль сказав під час засідання уряду 30 червня, передає кореспондент Укрінформу.

"Угоду про спільний авіаційний простір з ЄС, сподіваюся, ми зможемо фізично підписати вже цієї осені. Така угода означає, що українські авіаперевізники отримають розширений доступ на ринок ЄС, і натомість європейські компанії зайдуть в Україну. Відтак конкуренція сприятиме зниженню цін", - сказав Шмигаль.

Читайте також: Шмигаль пояснив, що дає угода з ЄС про «спільне небо»

Він додав, що Рада Європейського Союзу раніше дала згоду на укладання авіаційної угоди з Україною. І це один із п'яти безвізів, які Україна планує підписати з ЄС у найближчі роки.

"Авіаційний безвіз у нас іде разом з промисловим, митним, цифровим та енергетичним безвізом", - зауважив він.

Шмигаль наголосив, що в уряду є чітка дорожня карта євроінтеграції, і її планомірно виконують не тільки для того, аби в один день вступити в ЄС, а й для внутрішніх перетворень держави на краще.

Читайте також: Зеленський подякував Раді ЄС за схвалення угоди про спільний авіапростір з Україною

Як повідомлялося , Рада ЄС дала свою згоду на підписання угоди про Спільний авіаційний простір (САП) з Україною, Вірменією, Тунісом і Катаром.

Європейський спільний авіаційний простір (САП) – це двостороння угода між ЄС і третіми країнами, що встановлює спільні стандарти безпеки та лібералізує ринкові відносини у сфері авіації, дозволяючи ефективніше та безпечніше використовувати повітряний простір.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-