ДФС цьогоріч вивела з «тіні» майже 800 мільйонів

ДФС цьогоріч вивела з «тіні» майже 800 мільйонів

Інфографіка
Укрінформ
За 5 місяців 2021 року податкова міліція відшкодувала державному бюджету 782 млн грн податків, що співрозмірно з "річним показником за будь-який попередній період".

Про це повідомив голова Державної фіскальної служби України Вадим Мельник у Фейсбуці.

За його словами, "одним із результатів ефективної роботи співробітників податкової міліції є надходження коштів до бюджету. Вже з початку 2021 року Державна фіскальна служба України забезпечено відшкодування завданих державі збитків у розмірі понад 782 млн грн. Ця сума відшкодувань за 5 місяців співрозмірна з річним показником за будь-який попередній період".

Читайте також: ДФС за пів року вилучила з незаконного обігу підакцизних товарів на 2,1 мільярда

Мельник зазначив, що частина українського бізнесу використовує різні схеми ухилення від сплати податків, користується послугами центрів мінімізації податків і, на жаль, продовжує працювати в тіні. За його словами, ДФС продовжує активну роботу, спрямовану на боротьбу з тіньовим сектором економіки.

"Створення конкурентних, рівних, прозорих і зрозумілих умов на ринку для легального бізнесу є нашим пріоритетом, а існування "тіні" є неприпустимим. Забезпечення конкурентного середовища для бізнесу та детінізація сприятимуть збільшенню надходжень до державного бюджету. Служба продовжить відстоювати економічні інтереси держави до початку діяльності Бюро економічної безпеки України", - зазначив Мельник.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-