В Україні цьогоріч безробітних поменшало на 105 тисяч осіб

В Україні цьогоріч безробітних поменшало на 105 тисяч осіб

Укрінформ
Кількість зареєстрованих безробітних в Україні станом на 24 червня становила 354 тисячі осіб, що на 105 тис. осіб менше ніж на початку року, коли на 1 січня на обліку перебувало 459 тис. безробітних.

Як передає Укрінформ, про це з посиланням на дані Державної служби зайнятості повідомляється на Урядовому порталі.

Зазначається, що починаючи з квітня 2021 року, ситуація на ринку праці поступово стабілізується завдяки відновленню економіки на тлі покращення епідемічної ситуації та зменшення карантинних обмежень.

На сьогодні кількість зареєстрованих безробітних вже досягла допандемічного рівня. Так, 12 березня 2020 року, коли в Україні були запроваджені перші обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу, на обліку служби зайнятості перебувало 361 тис. осіб, що на 7 тис. більше, ніж рівень сьогодні.

Згідно з повідомленням, для покращення ситуації на ринку праці уряд запровадив низку ініціатив для збереження та створення нових робочих місць. Зокрема, програму з часткового безробіття, антикризові кредити рефінансування практично під 0%, а також прямі виплати для бізнесу та робітників, чия діяльність була обмежена через впровадження карантинних обмежень. Зокрема, навесні 2021 року державну допомогу у розмірі 8 тис. грн отримали 178 тис. найманих працівників та 161 тис. ФОПів. На це з державного бюджету було виділено 2,7 млрд грн.

Читайте також: У Києві проходить молодіжний фестиваль з працевлаштування

Також уряд розширив програми підтримки бізнесу, зокрема в частині доступу до дешевих кредитних ресурсів. За останній рік, в рамках програми доступного кредитування «5-7-9» та програми державних портфельних гарантій, було видано понад 50 млрд дешевих кредитів для малого та середнього бізнесу, підкреслюється в повідомленні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-