До Угоди про вільну торгівлю України та Туреччини лишився «останній крок» - Кулеба

До Угоди про вільну торгівлю України та Туреччини лишився «останній крок» - Кулеба

Укрінформ
Україні та Туреччині до укладання Угоди про вільну торгівлю лишилося зробити останній крок, найважливіший та найчутливіший, який вимагає компромісу обох сторін. Українська делегація готова приїхати в Анкару до продовження переговорів у напрямку фіналізації угоди.

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба сказав сьогодні під час спілкування з журналістами за результатами дипломатичного форуму в Анталії, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми за один крок від укладання Угоди про вільну торгівлю. Але відверто кажучи, це той крок, який для обох країн найважче зробити. Ми повинні узгодити по торгових позиціях, що дуже чутливо для економік обох країн. Ми можемо досягти згоди лише шляхом компромісу, на який підуть обидві сторони, роблячи поступки», - сказав Кулеба.

Міністр переконаний, що результат, який принесе нашим країнам укладання Угоди про вільну торгівлю, компенсує всі зроблені поступки.

«Наша делегація готова прибути в Анкару для здійснення подальшого поступу в напрямку фіналізації угоди. Тому що ми абсолютно налаштовані на укладання цієї угоди на політичному рівні. Ми повинні дотримуватися балансу інтересів. Для досягнення цього експерти з обох країн повинні сісти та досягти згоди. Політична воля є з боку обох країн, на рівні наших президентів. Питання лиш у цьому непростому, але неминучому кроці», - додав міністр.

Читайте також: Кулеба пояснив, навіщо Україна купує дрони у Туреччини

Як повідомляв Укрінформ, Україна та Туреччина неодноразово визначали за мету подвоєння товарообігу з в середньому 5 до 10 млрд доларів на рік. Як зазначають експерти та посадовці в обох країнах, цієї цифри можна легко досягти за умови підписано Угоди про вільну торгівлю.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-