Вільна торгівля

08 травня 2022

07 грудня 2021

02 грудня 2021


Зеленський і Трюдо обговорили посилення санкцій проти Росії та ситуацію на кордоні

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час телефонної розмови погодилися з необхідністю напрацювання механізмів санкційного тиску на Росію у разі ескалації проти України.

22 вересня 2021


Зеленський зустрівся з Ердоганом: говорили про кримських політв'язнів та ЗВТ

Володимир Зеленський на зустрічі з Реджепом Тайїпом Ердоганом обговорив питання допомоги, яку може надати Туреччина у визволенні затриманих окупантами кримських активістів, зокрема Нарімана Джелялова.

21 червня 2021


До Угоди про вільну торгівлю України та Туреччини лишився «останній крок» - Кулеба

Україні та Туреччині до укладання Угоди про вільну торгівлю лишилося зробити останній крок, найважливіший та найчутливіший, який вимагає компромісу обох сторін. Українська делегація готова приїхати в Анкару до продовження переговорів у напрямку фіналізації угоди.

11 квітня 2021


Зеленський розкрив плани на угоду про вільну торгівлю з Туреччиною

Україна та Туреччина готові до подальшого розвитку двосторонніх взаємин і домовилися про проведення предметного аудиту всіх спірних моментів задля пошуку взаємного компромісу, який відкриє шлях до підписання Угоди про вільну торгівлю.

26 лютого 2021


Угода про вільну торгівлю дозволить удвічі збільшити товарообіг між Україною й Туреччиною - посол

Нинішній рік має стати вирішальним для фіналізації угоди про зону вільної торгівлі між Україною й Туреччиною, після її підписання товарообіг буде легко збільшити удвічі - до $10 млрд.

30 грудня 2020


Вільний доступ на ринок Британії з 1 січня отримають 98% українських товарів

Завдяки угоді про вільну торгівлю з Великою Британією, що починає діяти з 1 січня 2021 року, вільний доступ на британський ринок отримають 98% української продукції, а з 2023 року для України буде лібералізовано торгівлю ще 2% товарів.

10 грудня 2020

08 жовтня 2020


Візит Зеленського до Британії: на Банковій підбили підсумки

За підсумками візиту української делегації на чолі з Президентом Володимиром Зеленським до Великої Британії була підписана історична угода про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство між Україною та Британією.

19 вересня 2020


Качка - про вільну торгівлю з Туреччиною: Бізнесу цікаво продати свою продукцію не трейдеру

Після укладання угоди про вільну торгівлю з Туреччиною виникне гостра потреба у доступі до мереж дистрибуції товарів, зокрема українських товарів у Туреччині. За нових умов бізнес буде зацікавлений у продажі продукції щонайближче до кінцевого споживача.

14 вересня 2020

10 серпня 2020


Зеленський утворив делегацію для перегляду угоди про вільну торгівлю з Македонією

Президент Володимир Зеленський утворив делегацію для участі в переговорах з Республікою Північна Македонія щодо перегляду положень Угоди про вільну торгівлю в межах зміцнення двосторонніх відносин.

16 лютого 2020

12 лютого 2020

14 січня 2020


Рада ратифікувала протокол про вільну торгівлю між Україною та Грузією

Верховна Рада ухвалила закон "Про ратифікацію Протоколу про внесення змін до Угоди між урядом України і урядом Грузії про внесення змін до Угоди між урядом України та урядом Республіки Грузія про вільну торгівлю від 9 січня 1995 року".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-