Digital Inclusion готує до майбутнього людей з порушеннями мовлення - експерти

Digital Inclusion готує до майбутнього людей з порушеннями мовлення - експерти

Укрінформ
Перший україномовний мобільний додаток Digital Inclusion для людей з розладами аутистичного спектра та порушеннями мовлення сприятиме розвитку їх цифрових навичок та створює для всіх нові можливості у цифровій економіці.

Про це сказала проректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, директор Інституту вищої освіти КНЕУ Лариса Антонюк під час презентації додатку в Інформаційному агентстві “Укрінформ” 17 червня.

“Інформаційно-комунікаційні технології дозволяють акселерувати виконання конкретних завдань та Цілей сталого розвитку ООН, які покладені в стратегію економічного зростання будь-якої країни світу. Розвиток інформаційно-комунікаційних технологій значно підвищує швидкість і ефективність їх досягнення. Яскравим прикладом слугує представлений мобільний застосунок Digital Inclusion”, - розповіла Антонюк.

Вона зазначила, що наразі понад 60 млн людей у світі мають розлади спектру аутизму і більш ніж половина з них — безробітні. Антонюк підкреслила, що створення інструментів, які допоможуть людям з розладами аутистичного спектра або порушеннями мовлення знайти роботу та соціалізуватися є надважливим завданням, вирішення якого сприятиме виконанню Цілей сталого розвитку ООН.

Читайте також: Digital Inclusion: з'явився перший україномовний додаток для безбар’єрного спілкування

“Використання застосунку Digital Inclusion матиме значний позитивний вплив на суспільство та сприятиме досягненню цілей сталого розвитку ООН, я хочу назвати, яких саме: ціль 3 “Міцне здоров’я”, ціль 4 “Якісна освіта”, ціль 9 “Інновації та інфраструктура”, а також ціль 10 “Скорочення нерівності”, - додала Антонюк.

Мобільний додаток Digital Inclusion – це результат соціального партнерства, започаткованого за підтримки Міністерства освіти і науки, за ініціативи Хуавей Україна та участі ГО «Здорове суспільство» (Одеса), соціального підприємства «ДивоГра» (Бровари Київської області), спільноти експертів, освітніх закладів, зокрема Мостищенської школи-інтернату Київської області та національної спільноти активістів з кола майбутніх користувачів мобільного додатку, представників батьківських організацій, державних інституцій, шкіл, університетів, медіа, бізнесу. Застосунок створено за участі представників усіх областей України. Технічний партнер – VRGSoft (Дніпро). Мобільний додаток Digital Inclusion можна завантажити на смартфони та планшети, а вебверсією (www.dimobi.org.ua) можна користуватися на комп’ютерах.

Фото: Микола Молдаванов

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-