ЄБРР надає кредит Укргазбанку для сприяння розвитку українського бізнесу

ЄБРР надає кредит Укргазбанку для сприяння розвитку українського бізнесу

Укрінформ
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейський Союз надають АБ "Укргазбанк" кошти для підтримки мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) в Україні на суму до еквівалента 25 млн євро у гривні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба банку.

"Кошти кредиту ЄБРР на суму до еквівалента €25 млн у гривні для одного з ключових українських кредиторів Укргазбанку призначаються для видачі кредитів місцевим компаніям на модернізацію технологічних процесів та обладнання, а також упровадження належних підходів у сфері охорони праці та здоров’я", - йдеться в повідомленні.

У банку зазначають, що не менше 70% кредиту буде спрямовано на фінансування інвестицій у "зелені" технології.

Позичальники, які успішно реалізовуватимуть відповідні інвестиційні проєкти, зможуть отримати стимулюючі гранти у вигляді кеш-беку у розмірі до 15% від суми кредиту, технічну та консультативну допомогу, які фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business.

Ця підтримка надається у рамках програми “Кредитна лінія ЕU4Business-EBRD” – спільного інструменту фінансування, призначеного для підвищення конкурентоспроможності місцевих компаній та підтримки розвитку експорту їхньої продукції.

Інвестиції у високі стандарти та якість продукції дозволять компаніям більш успішно конкурувати на місцевих і міжнародних ринках. Крім України, програма “Кредитна лінія EU4Business-EBRD” також вже працює в Грузії та Молдові. Нещодавно її було розширено на весь регіон Східного партнерства.

Читайте також: ЄБРР допоможе Дніпру придбати нові тролейбуси та добудувати метрополітен

Як повідомляв Укрінформ, Україна є однією з трьох країн операцій ЄБРР, на які припадають найбільші обсяги інвестицій. Лише за останні два роки Банк узяв на себе зобов’язання щодо надання €2 млрд для української економіки. Банк фінансує проєкти в секторах інфраструктури, енергоефективності та енергетичної безпеки, сільського господарства та промисловості, а також МСП. Інвестиції поєднуються з підтримкою реформ, які забезпечують більш сприятливе бізнес-середовище.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-