Уряд затвердив Державну програму з безпеки польотів

Уряд затвердив Державну програму з безпеки польотів

Укрінформ
Кабінет Міністрів України затвердив Державну програму з безпеки польотів, яка дозволить запровадити ефективну систему управління в цій сфері на рівні держави та авіакомпаній.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідне розпорядження уряд ухвалив на засіданні 16 червня.

Згідно з пояснювальною запискою до розпорядження, в Україні передбачається впровадити положення Європейського регіонального плану з безпеки польотів та положення Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО). Водночас планується встановити критерії безпеки польотів та її прийнятного рівня, провести аналіз існуючого рівня безпеки та запровадити держнагляд за суб’єктами та об’єктами авіаційної діяльності.

Програмою націлена на запровадження системного підходу до управління ризиками для безпеки польотів.

Крім цього, програмою передбачається підвищення ефективності розслідування авіаційних подій та інцидентів. Зокрема, Україна має встановити правила розслідування відповідно до стандартів та рекомендацій ІКАО та регламенту Європейського Союзу, а також встановити порядок та процедури розслідувань у Правилах технічних розслідувань авіаційних подій та серйозних інцидентів.

Зазначається, що поетапне впровадження програми дозволить кожному суб’єкту авіаційної діяльності забезпечити належний рівень безпеки польотів.

Читайте також: В Україні затвердили розподіл інтернет-субвенції для 670 громад

Як повідомляв Укрінформ, на засіданні 9 червня уряд створив Міжвідомчу комісію з авіаційної безпеки цивільної авіації, яка займатиметься захистом цивільної авіації від незаконного втручання та усуненням необґрунтованих перешкод і затримок авіаційних перевезень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-