Уряд не обмежував ціни на преміальне пальне - Мінекономіки

Уряд не обмежував ціни на преміальне пальне - Мінекономіки

Укрінформ
Постанова Кабміну щодо встановлення максимальної торгівельної надбавки на бензин та дизельне паливо не стосується преміального пального.

Про це йдеться в роз’ясненні Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо встановлення максимальної торгівельної надбавки на бензини автомобільні та дизельне паливо, передає Укрінформ.

"Вимоги до автомобільних бензинів та дизельного палива, у тому числі щодо їх позначення (маркування), визначено Технічним регламентом щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 р. № 927, відповідно до якого позначення (маркування) "брендового преміального" пального з покращеними показниками якості може включати торгову марку (товарний знак).

Таким чином, під встановлення максимальної торгівельної надбавки не підпадає "брендове преміальне" пальне з покращеними показниками якості та позначення (маркування) якого включає певну торгову марку (товарний знак), що пропонується на автозаправних станціях для автомобілів преміум сегменту за вищою ціною, ніж соціально значуще пальне", - повідомили у міністерстві.

Читайте також: Гетманцев пояснив запровадження граничних націнок на пальне

Зазначається, що дія постанови Кабінету міністрів від 14 травня поширюється на автомобільні бензини та дизельне паливо, включені до переліку товарів, що мають істотну соціальну значущість, затвердженого постановою Кабінету міністрів від 22 квітня 2020 року, а саме на: бензин марки А-92, бензин марки А-95 та дизельне пальне.

14 травня, Кабінет Міністрів ухвалив постанову, якою запровадив граничні торговельні надбавки (націнки) на пальне на період дії карантину. Продавці пального повинні враховувати цю надбавку під час встановлення роздрібної ціни, що реалізується через мережу АЗС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-