Україна отримала на вакцинацію $90 мільйонів позики Світового банку

Україна отримала на вакцинацію $90 мільйонів позики Світового банку

Укрінформ
Україна отримала позику Світового банку в рамках ініціативи справедливого розподілу вакцин від коронавірусу у світі COVAX.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на повідомлення організації, опубліковане 11 травня.  

"Світовий банк схвалив новий проект на 90 мільйонів доларів для розширення реагування українського сектору охорони здоров’я на пандемію COVID-19", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє Deutsche Welle, Світовий банк схвалив виділення Україні позики 90 мільйонів для закупівлі вакцин від коронавірусу в рамках глобальної ініціативи COVAX.

Зазначається, ці гроші виділені для нового проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинація в Україні», який, зокрема, передбачає відшкодування витрат Національної служби здоров'я на вакцинацію 10 мільйонів осіб.

«Проєкт «Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинація в Україні» підтримає розгортання програми вакцинації проти COVID-19 пріоритетних груп населення і посилить можливість сектору охорони здоров'я України у запобіганні, виявленні та реагуванні на наслідки пандемії», - йдеться у повідомленні Світового банку.

Водночас в організації додають, що проєкт допоможе не лише закупити вакцину, а й долучитися до поліпшення інфраструктури для зберігання препаратів і їх логістики.

«Сюди входить надання послуг, відшкодування витрат на вакцинацію, розширення можливостей для тестування, посилення ІТ-системи, проведення кампанії з підвищення обізнаності населення про вакцинацію», - зауважують у Світовому банку.

Читайте також: Основні поставки вакцини Pfizer в Україну почнуться з липня - МОЗ

За словами директора банку у справах Східної Європи Арупа Банерджі, проєкт має прискорити темпи вакцинації зі збереженням фокусу на ризикових групах населення.

Як повідомлялося, 5 травня Рада виконавчих директорів Світового банку затвердила проєкт обсягом 200 мільйонів доларів США, спрямований на надання підтримки уряду України щодо покращення ефективності, якості й прозорості системи вищої освіти.

У банку зазначили, що фінансуватимуться проєкти, спрямовані на модернізацію вищих навчальних закладів і науково-дослідних лабораторій, а також цифрова інфраструктура для організації навчання у ВНЗ за допомогою дистанційних методів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-