Україна спільно зі Світовим банком планує реалізувати 5 проєктів

Україна спільно зі Світовим банком планує реалізувати 5 проєктів

Укрінформ
Міністерство фінансів спільно зі Світовим банком обговорили плани співпраці на найближче майбутнє - підготовку до запуску п’яти нових спільних проєктів. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства фінасів за підсумками відеоконференції міністра фінансів Сергія Марченка з віцепрезидентом Світового банку у справах Європи та Центральної Азії Анною Б'єрде в межах Щорічних весняних зборів МВФ та Світового банку.

Міністр фінансів разом з віце-президентом Світового банку обговорили плани співпраці на найближче майбутнє - підготовку до запуску п’яти нових спільних проєктів. На розгляд Ради директорів Світового банку найближчим часом заплановано винести фінансування проєктів «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні», «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів», «Київська міська мобільність», «Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в «Укргідроенерго» та додаткове фінансування проєкту «Доступ до довготермінового фінансування» для Укрексімбанку.

«Я дуже вдячний Світовому банку за зусилля задля втілення багатьох важливих проєктів та допомогу у боротьбі з коронавірусною кризою в минулому році», - зазначив Марченко.

На сьогоднішній день вибірка коштів у межах портфеля Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР), порівняно з іншими міжнародними фінансовими організаціями, є найбільшою - станом на 1 січня.2021 р. становила $693,55 млн. і це у 2,3 раза більше, ніж рік тому.

Крім того, Марченко обговорив з Анною Б'єрде можливості збільшення підтримки України на боротьбу з COVID-19 та нові інвестиційні проєкти розвитку транспортної інфраструктури в Україні.

«У цьому році закінчується реалізація двох наших спільних проєктів будівництва доріг. Саме тому ми хотіли б продовжити успішну роботу в цьому напрямку та поговорити про підготовку нового проєкту для Укравтодору», - додав Марченко.

Обидві сторони висловилися щодо прогресу України в питанні земельної реформи та озвучили сподівання щодо якнайшвидшого продовження роботи з МВФ.

Читайте також: Світовий банк знову підвищив прогноз зростання ВВП України

Також було зазначено, що строк дії існуючої Стратегії партнерства Світового банку та України 2017-2021 спливає у червні 2021 року. Це означає, що вже час розпочати системну діагностику країни для визначення ключових пріоритетів для наступної чотирирічної Стратегії партнерства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-