Оголосили конкурс на управителя для «труби Медведчука»

Оголосили конкурс на управителя для «труби Медведчука»

Укрінформ
Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) оголосило про початок конкурсного відбору управителя для арештованої частини нафтопродуктопроводу "Самара – Західний напрямок", який належить ТОВ "ПрикарпатЗахідтранс".

Про це йдеться в релізі АРМА, який є у розпорядженні Укрінформу.

"Оскільки мова йде про стратегічно важливий об’єкт, до учасників конкурсу пред’явлено додаткові вимоги, зокрема наявність ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування нафти і нафтопродуктів магістральним трубопроводом на території України, а також не менше 5 років досвіду відповідної діяльності", - повідомив очільник агентства Віталій Сигидин.

Повідомляється, що українським компаніям пропонується позмагатися за право управляти об’єктами нерухомого майна, будівлями та спорудами, технологічними об’єктами та лінійними ділянками, безпосередньо задіяними у забезпеченні діяльності нафтопроводу, який пролягає територією Закарпатської, Львівської, Рівненської та Житомирської областей.

АРМА прийматиме документи для участі у конкурсі до 9 квітня включно.

Як повідомлялося, РНБО на засіданні 19 лютого ухвалила рішення про застосування санкцій до 19 юридичних та восьми фізичних осіб, серед яких народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко. Обмеження ввели у зв'язку з розслідуванням СБУ щодо фінансування тероризму.

За даними секретаря РНБО, санкції накладаються на все майно Медведчука.

21 лютого Президент Володимир Зеленський повернув у державну власність нафтопровід "ПрикарпатЗахідтранс", ввівши в дію рішення РНБО від 19 лютого.

Читайте також: Аваков - про «трубу Медведчука»: Існує кілька кримінальних справ

23 лютого Вищий антикорупційний суд ухвалив рішення про арешт та передачу в управління АРМА всього майна та інфраструктури стратегічного нафтопроводу. Водночас до визначення переможця конкурсу та початку ним заходів з управління арештований об’єкт перебуває на відповідальному зберіганні АТ "Укртранснафта".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-