У Раді планують створити міжфракційне об’єднання на підтримку «зеленого курсу»

У Раді планують створити міжфракційне об’єднання на підтримку «зеленого курсу»

Укрінформ
Найближчим часом у Верховній Раді буде створено міжфракційне об’єднання, яке може стати парламентським "локомотивом" щодо підтримки "зеленого курсу".

Як передає кореспондент Укрінформу, про це сказав міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко під час круглого столу «Український агросектор в умовах Європейського Зеленого Курсу: виклики та можливості», організований Українською Асоціацією Бізнесу і Торгівлі (UBTA) в партнерстві з Global 100% RE Ukraine та Міжнародним інститутом менеджменту (МІМ-Київ), в ефірі на Фейсбуку.

"Найближчим часом у парламенті буде створено міжфракційне об’єднання на засадах підтримки агросектору, яке можливо і буде локомотивом ("зеленого курсу" - ред.)", - зазначив міністр.

Він також повідомив, що міністерство готове напрацювати пакет законопроєктів про "зелений курс" у розрізі агросектору. Та підтримує ідею проведення парламентських слухань з цього питання.

Читайте також: Чиста енергія: МХП розвиватиме технології «зеленого» водню та біометану

"Ми готові напрацювати пакет законопроєктів про "зелений курс", провести парламентські слухання. Якщо вдасться погодити внесення цих законопроєктів у порядок денний на якийсь пленарний тиждень, то можете розраховувати на мою підтримку у цьому питанні як міністра та всіх депутатів представників агросектору", — зазначив він.

Серед спікерів заходу, що триває онлайн, 12 березня, представники профільних міністерств України, Торговий представник України, керівники бізнес-асоціацій, громадських спілок, народні депутати України, представники провідних агрокомпаній (МХП, Сингента) та ін.

Наприкінці 2019 року Єврокомісія опублікувала Європейську зелену угоду (EU Green Deal) – документ, який повинен зробити європейський континент нейтральним до зміни клімату.

Фото з відкритих джерел

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-