
Шмигаль пояснив зростання доходів Укрспирту
Про це написав Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.
"За 9 місяців 2020 року Укрспирт отримав на 63% більше прибутку, ніж за аналогічний період 2019 року. Кількість сплачених податків зросла на 100 млн грн. Це результат реформи державних підприємств, які тепер працюють на бюджет держави, а не на окремих ділків", - переконаний глава уряду.
Як повідомлялося, за 9 місяців 2020 року "Укрспирт" отримав 28,1 млн грн чистого прибутку - це на 63,4% більше, ніж за аналогічний період 2019 року (17,2 млн грн).
Також запущений процес приватизації об'єктів держпідприємства. У жовтні знайшлися покупці 4 об'єкти ДП "Укрспирт" на загальну суму понад 200 млн грн. Водночас аукціон з продажу Хоростківського спиртзаводу ДП "Укрспирт" за стартовою ціною 62,75 млн грн не відбувся, завод виставлять на повторний аукціон зі зниженням стартової ціни.
Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.
Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.