СБУ викрила оборудку на ринку цінних паперів на понад 2,8 мільярда

СБУ викрила оборудку на ринку цінних паперів на понад 2,8 мільярда

Укрінформ
Під час досудового розслідування кримінального провадження викрито протиправну діяльність осіб на ринку цінних паперів за період 2019-2020 років на понад 2,8 мільярда гривень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба СБУ.

«Так за результатами проведених заходів та комплексу слідчих (розшукових) дій виявлено групу компаній юридичних осіб – професійних учасників ринку цінних паперів, які від підконтрольних інвестиційних фондів видавали фіктивні кредити пов’язаним підприємствам з ознаками фіктивності, надавали послуги реальному сектору економіки щодо виведення коштів з обігу підприємств, їх конвертації та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що загальний обсяг таких операцій за період 2019-2020 років становив понад 2,8 мільярда гривень.

За результатами зібраних під час досудового розслідування матеріалів Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку України 29 вересня 2020 року прийнято рішення про заборону торгівлі цінними паперами ЗНПВІФ «Портфельні інвестиції» та ЗНПВІФ «Новітні технології» ТОВ «КУА «Прудент».

Читайте також: СБУ викрила оборудки з розмитненням авто на суму понад 100 мільйонів

Досудове розслідування триває, проводяться заходи на подальше відпрацювання підприємств реального сектору економіки, які скористалися послугами протиправної діяльності вказаної групи з метою відшкодування збитків, завданих державним інтересам.

Заходи із викриття протиправної діяльності проводили слідчі Головного слідчого управління Служби безпеки України у тісній співпраці з Департаментом боротьби з відмиванням доходів одержаних злочинним шляхом Державної податкової служби України та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-