Укравтодор вже відновив понад 2 тисячі кілометрів доріг

Укравтодор вже відновив понад 2 тисячі кілометрів доріг

Укрінформ
Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) вже відновило понад 2 тисячі кілометрів доріг. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Укравтодору у Фейсбуці.

"У верхньому шарі покриття Служби автомобільних доріг Укравтодору завершили влаштування 2022 км доріг, ще 800 км доріг – виконані у вирівнюючому шарі", - йдеться у повідомленні.

В Укравтодорі пояснюють, що влаштування верхнього шару — фінішний етап ремонту дороги. До цього на відремонтованих ділянках зняли старий асфальт, перелаштували основу дорожнього одягу та влаштували 1–2 шари дорожнього покриття. Це найдорожчі та найважчі етапи поточного середнього і капітального ремонтів.

Після цього на дорогах буде нанесено розмітку, влаштовано узбіччя і зупинки, встановлено дорожні знаки та бар’єрнї огорожі. Потім відбувається перевірка якості робіт і за умови відсутності зауважень — ділянки здаються в експлуатацію. Зафіксовані недоліки підрядники зобов’язані виправляти за власний кошт.

Лідерами за обсягим відновлення доріг є: Закарпатська область — 223,5 км; Харківська область — 221,2 км; Запорізька область — 168,8 км; Сумська область — 149,9 км; Луганська область — 133 км; Львівська область — 130,1 км.

Читайте також: Уряд планує з'єднати швидкісними дорогами всі обласні центри Західної України

Як повідомляв Укрінформ, у 2020 році Укравтодор планує збудувати чи відремонтувати 4200 км доріг державного та 2500 км доріг місцевого значення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-