В Україні за підтримки Світового банку розроблять 600 планів розвитку громад

В Україні за підтримки Світового банку розроблять 600 планів розвитку громад

Укрінформ
В Україні розроблять 600 комплексних планів просторового розвитку громад з фінансовою допомогою Міжнародного банку реконструкції та розвитку (Світового банку).

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій.

''Набрала чинності Угода, згідно з якою Міжнародний банк реконструкції та розвитку (Світовий банк) надає Україні фінансову підтримку на Програму ''Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України''. В рамках угоди протягом 2020 – 2024 років за рахунок коштів державного бюджету, зокрема, заплановано розробити 600 комплексних планів просторового розвитку територій громад (КППРТГ)'',- йдеться в повідомленні.

Читайте також: В Україні відбудеться перший у світі онлайн-форум громадянського суспільства

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зауважив, що забезпечення комплексними планами просторового розвитку територій громад, які розроблять сертифіковані спеціалісти, дозволить більш ефективно реалізувати їх внутрішній потенціал, використати наявні ресурси, визначити пріоритети в управлінні територією громади та сформувати політику її просторового розвитку на перспективу.

У Мінрегіоні зазначають, що згідно з проєктом закону «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель», планується запровадити новий вид містобудівної документації на місцевому рівні, що є одночасно документацією із землеустрою, а саме – комплексних планів просторового розвитку територій громад.

Міністерством розвитку громад та територій України погоджено Операційний посібник з організації розроблення комплексних планів просторового розвитку громад. Замовниками послуг з розроблення комплексних планів виступатимуть виконавчі комітети рад об’єднаних територіальних громад.

Взяти участь у Програмі та отримати субвенцію з державного бюджету для розроблення КППРТГ зможуть виконавчі комітети рад ОТГ, які матимуть у своєму складі структурний підрозділ з питань містобудування та архітектури і забезпечені топографічними картами території ОТГ у масштабі 1:10 000, у тому числі створеними Держгеокадастром в межах цієї Програми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-