Україна виграла у СОТ апеляцію проти Росії щодо імпорту залізничних вагонів

Україна виграла у СОТ апеляцію проти Росії щодо імпорту залізничних вагонів

Укрінформ
Апеляційний орган Світової організації торгівлі опублікував звіт у справі України проти РФ щодо заборони імпорту вагонів і залізничного обладнання.

Про це йдеться на сайті організації.

Зазначається, що Апеляційний орган СОТ під час розгляду справи в апеляції майже повністю задовольнив вимоги Києва, а вимоги Москви відхилили.

Раніше, 27 серпня 2018 року, Україна подала апеляцію на рішення Світової організації торгівлі стосовно спору з РФ щодо заборони імпорту вагонів і залізничного обладнання.

Читайте також: Євросоюз здійснює понад 50 антидемпінгових заходів на ринку заліза та сталі

Як повідомлялося, до 2014 року українські виробники залізничної продукції отримували сертифікати відповідності від компетентних органів Російської Федерації. Ці сертифікати дозволяли їм експортувати свою залізничну продукцію до Росії та реалізовувати її на російському ринку.

Читайте також: Україна дала "зелене світло" для вступу Боснії і Герцеговини в СОТ

Починаючи з 2014 року без достатніх обґрунтувань російські сертифікаційні органи почали масово призупиняти дію виданих раніше сертифікатів відповідності для українських виробників. Також було обмежено видачу нових сертифікатів. Крім того, Росія відмовилася визнавати сертифікати, видані українським компаніям уповноваженими органами Республіки Білорусь та Казахстану.

Тому 21 жовтня 2015 року Мінекономрозвитку розпочало процедуру врегулювання суперечки в рамках Світової організації торгівлі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-