Гончарук анонсував кадрові зміни в Укрзалізниці

Гончарук анонсував кадрові зміни в Укрзалізниці

Укрінформ
Кабінет Міністрів України найближчим часом ухвалить кадрові рішення щодо АТ "Укрзалізниця" через корупцію всередині компанії.

Про це заявив глава уряду Олексій в ефірі "1+1".

"Люди насамперед протестували проти корупції. На плакатах перекреслені окремі очільники... Головна претензія до них – корупція в "Укрзалізниці", на жаль, триває. Вона там абсолютно дика, крадуть майже на всьому. Кінця і краю цьому не видно. Ми будемо ухвалювати з цього приводу кадрові рішення найближчим часом, тому що продовжувати працювати так, як вони зараз працюють, неможливо", - сказав Гончарук.

Як наголосив глава уряду, якщо менеджмент, керівництво компанії опікується “своїми кишенями”, а не тим, як ідуть справи в "Укрзалізниці", то нормальної роботи і не буде.

"Там сьогодні майже щодня горять локомотиви, в ручному управлінні вагони. Окремі чиновники, диспетчери відправляють вагони не туди, де це потрібніше, а туди, де їм вигідніше, де їм заплатили. Це точно треба припинити", - заявив Прем'єр-міністр.

Читайте також: Реформа Укрзалізниці: в офісі президента обіцяють врахувати інтереси колективу

Як повідомлялося, 14 листопада у Києві під Офісом Президента мітингували профспілки залізничників і транспортних будівельників України з вимогою звільнити Євгена Кравцова з посади голови правління АТ “Укрзалізниця” та недопущення приватизації компанії. Залізничники також виступають проти ухвалення Верховною Радою законопроєктів №1196 та №1196-1 “Про залізничний транспорт” та вимагають зменшити фінансове навантаження на компанію за рахунок зниження податку на землю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-