Зеленський обіцяє інвесторам однакові правила гри

Зеленський обіцяє інвесторам однакові правила гри

Відео
Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський наголосив, що в Україні обов'язково з'явиться те, чого не було ніколи - це прозорі та зрозумілі правила гри, однакові для всіх.

Про це йдеться у офіційному відеозапрошенні Президента, розміщеному на сторінці форуму "Re: Think. Invest in Ukraine" у Facebook.

Зеленський нагадав, що нещодавно запрошував до України іноземних інвесторів.

“Впродовж останніх місяців ми збирали цікаві проєкти по всій країні, спілкувалися з представниками різних міст і регіонів, вивчали вже реалізовані успішні кейси. Ми шукали привабливі ідеї для інвестицій, ми їх знайшли, і 29 жовтня презентуємо їх іноземним інвесторам на форумі в Маріуполі. Чому там? Ми хочемо почати нову історію саме з такого міста, - перспективного та спраглого до змін”, - зазначив Президент.

Читайте також: У НБУ чекають на позитивне рішення щодо ПриватБанку в судах Лондона й Делавера

Він підкреслив, що з того моменту, коли запрошував іноземних інвесторів в Україну, було проголосовано за закон про приватизацію та про концесію, “і це - тільки початок”.

“В Україні обов'язково з'явиться те, чого не було ніколи - це прозорі та зрозумілі правила гри, однакові для всіх. На форумі ми покажемо, що вже встигли зробити, та розповімо про шляхи розвитку пріоритетних для нас галузей”, - пообіцяв Зеленський.

Він уточнив, що форум проводиться для іноземних та українських інвесторів, “але я хочу, щоб ми з вами не забували: кожен громадянин повинен стати інвестором для нашої рідної країни”.

“Мова не тільки про гроші. Інвестуйте в Україну свій час, свою енергію, свій талант та свою жагу до змін. І тоді нашими спільними зусиллями Україна стане сильною і успішною”, - зазначив Президент.

Як повідомлялося, 29 жовтня в Маріуполі відбудеться інвестиційний форум "Re: Think. Invest in Ukraine".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-