ЄБРР та Євросоюз дають €70 мільйонів на підтримку бізнесу в Україні

ЄБРР та Євросоюз дають €70 мільйонів на підтримку бізнесу в Україні

Укрінформ
Європейський банк реконструкції та розвитку спільно з Європейським Союзом надають 70 млн євро на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Кредитні кошти надаватимуться через три комерційні банки: Райффайзен банк Аваль, ПроКредит банк та ОТП банк.

Відповідну угоду щодо фінансування МСБ на 70 млн євро між Європейським банком реконструкції та розвитку і банками-партнерами підписано в представництві ЄБРР в Україні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Радий вас вітати з нагоди підписання кредитних угод з трьома українськими банками: Райффайзен банк Аваль, ПроКредит банк та ОТП банк. Ми підписуємо три кредитні угоди у місцевій валюті, які мають на меті спрямування кредитних ресурсів для фінансування малого та середнього бізнесу. Ті угоди, які підписуються сьогодні, загальна сума їх становить 70 млн євро", - сказав керуючий директор ЄБРР по країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.

Ця програма покращує доступ до фінансування для малого та середнього бізнесу, підтримується грантовим фінансуванням ЄС в рамках програми EU4Business, що забезпечує діяльність Центрів підтримки бізнесу.

Читайте також: Закупівля газу за кошти ЄБРР: Нафтогаз оголосив відбір компаній

На цьому етапі до програми долучились три місцеві банки: Райффайзен банк Аваль отримує кредит у місцевій валюті в еквіваленті 25 млн євро, ПроКредит банк отримає гривневий еквівалент у розмірі 20 млн євро та ОТП банк - еквівалент у 25 млн дол.

Ці кошти будуть надаватися на інвестиції, а також для цілей оборотного капіталу місцевих малих підприємств. Кредити у гривні захистять компанії від коливань обмінного курсу валют.

Як повідомляв Укрінформ, з 1993 року від початку своєї діяльності в Україні ЄБРР виділив майже 13,6 млрд євро для 432 проєктів у країні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-