В Україні утворять 16 регіональних митниць

В Україні утворять 16 регіональних митниць

Укрінформ
У рамках реформування системи органів Державної митної служби буде утворено 16 регіональних митниць та два спеціалізованих органи.

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів від 2 жовтня 2019 року №858 "Про утворення територіальних органів Державної митної служби", що оприлюднена на Урядовому порталі.

"Передбачено утворення шістнадцяти митниць та двох спеціалізованих органів (Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення), шляхом скорочення та реорганізації територіальних органів Державної фіскальної служби", - прокоментували в секретаріаті Кабміну.

Очікуваний результат — оптимізація штатної чисельності митниць, вивільнення додаткових штатних одиниць для кадрового посилення функціональних підрозділів, які безпосередньо здійснюють митний контроль та митне оформлення товарів і транспортних засобів. Реорганізуватимуть територіальні органи Державної фіскальної служби шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної митної служби.

При цьому, територіальні органи ДФС, які реорганізуються, продовжуватимуть здійснювати свої повноваження до передачі таких повноважень територіальним органам ДМС.

Читайте також: Урядовий експеримент: Доручення на митний огляд надсилатимуть електронкою

Як повідомляв Укрінформ, 18 грудня 2018 року Кабінет міністрів прийняв рішення про утворення Державної податкової (ДПС) та Державної митної служб (ДМС) шляхом реорганізації Державної фіскальної служби; 6 березня 2019 року уряд затвердив положення про ДПС і ДМС.

У конкурсі на посаду голови Державної митної служби переміг перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов. Кабінет міністрів України 5 липня 2019 року призначив Нефьодова головою Державної митної служби.

Днями Нефьодов заявив, що Державна митна служба має запрацювати на початку листопада.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-