Урядовий експеримент: Доручення на митний огляд надсилатимуть електронкою

Урядовий експеримент: Доручення на митний огляд надсилатимуть електронкою

Укрінформ
Уряд оголосив експериментальний проект з організації централізованого надсилання правоохоронними органами в електронному вигляді доручень на проведення митного огляду (переогляду) товарів, транспортних засобів комерційного призначення.

Відповідна постанова Кабінету міністрів №861 від 2 жовтня 2019 року оприлюднена на Урядовому порталі.

"Уряд вдосконалює порядок взаємодії правоохоронних органів та органів доходів і зборів під час здійснення контролю за переміщенням товарів, транспортних засобів через митний кордон України шляхом централізації направлення доручень в електронному вигляді із використанням відповідної інформаційної системи", - пояснили зміст документу в Секретаріаті Кабміну.

Так, з метою забезпечення уніфікованого обліку доручень на проведення митного огляду (переогляду) товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які направляються правоохоронними органами, відстеження результатів їх направлення, уникнення зловживань у цій сфері пропонується запровадити централізоване надсилання зазначених доручень в електронному вигляді.

Читайте також: Кабмін скоротив кількість митниць із 26 до 16

Підготовку необхідних змін до нормативно-правових актів, а також розробку необхідного програмного забезпечення буде здійснено за результатами реалізації даного експериментального проекту.

Координатором експериментального проєкту призначено Міністерство фінансів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-