DCH підтверджує готовність інвестувати в реконструкцію дніпровського аеропорту

DCH підтверджує готовність інвестувати в реконструкцію дніпровського аеропорту

Фото
Укрінформ
Українська промислово-фінансова група DCH готова інвестувати в аеровокзальний комплекс міжнародного дніпровського аеропорту.

Про це заявив власник DCH Олександр Ярославський, обговорюючи проєкт реконструкції летовища під час зустрічі з головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександром Бондаренком, повідомляє прес-служба ОДА

"Сучасний міжнародний аеропорт – один з головних пріоритетів роботи Дніпропетровської ОДА. Реконструкція летовища, яке вже давно морально та фізично застаріло, дасть поштовх для розвитку всієї області. Це нові можливості для бізнесу, медицини, туризму та в цілому економіки регіону", – зазначив Бондаренко.

За словами Ярославського, група DCH готова інвестувати в дніпровський аеропорт на умовах приватно-державного партнерства. Компанія вже має успішний досвід втілення подібного проєкту в Харкові. Будівництво злітно-посадкової смуги коштувало 200 млн дол, аеровокзального комплексу – 107 млн дол. Завдяки оптимізації та сучасним технологіям у Дніпрі такі роботи обійдуться щонайменше на сто мільйонів доларів дешевше, вважає бізнесмен.

Читайте також: Аеропорту в Дніпрі обіцяють злітну смугу, вдвічі дешевшу, ніж у Харкові

"Я неодноразово підтверджував, що готовий використати наш досвід будівництва і розвитку Міжнародного аеропорту "Харків" на користь громади Дніпра, прилеглих регіонів, всієї України. Як тільки буде фактично виділено і зафіксовано у держбюджеті-2020 повноцінне фінансування будівництва злітно-посадкової смуги, DCH як приватний інвестор може розпочинати роботи зі зведення аеровокзального комплексу", – сказав президент групи DCH.

У Дніпрі відбувся брифінг, присвячений реконструкції місцевого аеропорту / Фото: Микола М'якшиков, Укрінформ

Як повідомляє ОДА, Міжнародний аеропорт "Дніпро" у 2018 році відсвяткував 75-річчя. За півроку 2019 року летовище обслужило майже 150 тис людей. Після реконструкції та будівництва нова злітно-посадкова смуга довжиною 3200 м буде здатна приймати повітряні судна усіх типів, в тому числі Боїнг-777. Її обладнають новітніми системами навігації, метеорологічним і світлосигнальним обладнанням. Новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі матимуть високу пропускну здатність – до 3 млн людей на рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-