На приватизацію найближчим часом передадуть 800 підприємств — Милованов

На приватизацію найближчим часом передадуть 800 підприємств — Милованов

Укрінформ
У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства планують найближчим часом закінчити погоджувати список з 800 підприємств для передачі на приватизацію.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов у Facebook.

"Інвестиції розблоковані. Сьогодні Верховна Рада прийняла закон 1054-1 який дозволяє приватизацію всіх підприємств, крім стратегічних. Скоро ми закінчимо погоджувати список з 800 підприємств для передачі на приватизацію. Звичайно, ті підприємства з цього списку, які важливі для держави, будуть залишені у власності. А все інше буде передано на приватизацію задля залучення інвестицій та економічного зростання", - написав Милованов.

Читайте також: Велика приватизація: Кабмін затвердив 4 інвестрадників

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада ухвалила закон, який скасовує перелік об'єктів, що не підлягають приватизації. При цьому, документ пропонує внести зміни до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» щодо визначення критеріїв об’єктів, які не підлягають приватизації. Зокрема, встановлюється, що об’єкти права державної власності, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, не підлягають приватизації до повного відновлення конституційного ладу України на цих територіях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-