Імпорт легкових авто в Україну у І півріччі зріс у 3,4 разу - експерти

Імпорт легкових авто в Україну у І півріччі зріс у 3,4 разу - експерти

Укрінформ
У січні – червні 2019 року в Україну в режимі імпорту було ввезено 304,6 тис. легкових автомобілів загальною митною вартістю 1, 686 млрд доларів США.

Про це повідомляється на сайті асоціації автовиробників України "Укравтопром".

«За шість місяців з початку року в Україні в режимі імпорту було ввезено 304,6 тис. легкових автомобілів, повідомляє Укравтопром. З них нових машин – 38,1 тис. шт. і 266,5 тис. шт. з пробігом. Загальна митна вартість цих автомобілів склала 1 млрд 686 млн доларів США», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року імпорт в кількісному вираженні зріс в 3,4 раза, а його вартість – на 71 відсоток. Така диспропорція пояснюється збільшенням в імпорті частки старих автомобілів з 59% в першому півріччі минулого року до 87% в нинішньому.

Найбільше автомобілів з пробігом імпортувалося з Німеччини, з січня по червень – 65,5 тис. шт. На другому місці Литва, з якої в Україну ввезли і розмитнили 52,5 тис. старих легкових авто. На третьому місці Польща – 50,8 тис. шт.

Читайте також: НБУ оприлюднив річний звіт про діяльність Ради з фінансової стабільності

У поставках нових легкових автомобілів домінує Японія. З країни, де сходить сонце, за шість місяців в Україну завезли 8,5 тис. машин. Далі йдуть Румунія і Китай, звідки в країну прибуло 4,7 тис. од. і 4,2 тис. од. нових машин відповідно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-