Відкриття ринку землі може збільшити ВВП України на 2% — Світовий банк

Відкриття ринку землі може збільшити ВВП України на 2% — Світовий банк

Укрінформ
Відкриття ринку землі сприятиме зростанню ВВП на 2% впродовж наступних років.

Про це під час підписання угоди про позику на реалізацію Програми на основі результатів з прискорення приватних інвестицій у сільське господарство між Світовим банком та Міністерством фінансів заявила директор Світового банку у справах України, Білорусі і Молдови Сату Кахконен, йдеться у пресрелізі, що є у розпорядженні Укрінформу.

"Відкриття ринку землі з одночасним поліпшенням адресності субсидій, впровадження заходів із покращення продуктивності та прозорості агросектору – все це може сприяти додатковому зростанню ВВП на понад 2% впродовж наступних років", - сказала Кахконен.

У пресрелізі також зазначається, що реалізація програми допоможе життєздатності ринку ринку землі сільськогосподарського призначення, стимулюючи інвестиції у підвищення продуктивності, а також створить умови для використання землі у якості застави, особливо для кредитування малих та середніх фермерських господарств.

Читайте також: Зеленський підтвердив намір провести земельну реформу - Світовий банк

Як повідомлялося, з травня 2014 року група Світового банку надала Україні 5,6 млрд доларів у вигляді чотирьох позик у рамках політики розвитку та семи інвестиційних позик, а також гарантію оплати газу в розмірі 500 млн доларів й гарантію на підтримку державної політики в розмірі 750 млн доларів. Інвестиційні проекти Світового банку сприяють підвищенню якості водопостачання, водовідведення, опалення, енергопостачання, дорожнього будівництва, соціального захисту й охорони здоров’я, а також розвитку приватного сектору.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-