Інвестиції в українські проекти енергоефективності перевищили 2,5 мільярда євро

Інвестиції в українські проекти енергоефективності перевищили 2,5 мільярда євро

Укрінформ
Починаючи з 2014 року в українські проекти з енергоефективності було інвестовано понад 2,5 млрд євро.

Про це заявив глава Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У 2014-15 році ми робили перші кроки в енергоефективності - це стосувалося і законодавства і підзаконних документів, і роботи з бізнесом, з конкретними інвесторами, для того, щоб відповісти на ті виклики, які перед нами стояли після Революції (Гідності - авт. ). і нам це вдалося: більше 11 законів прийнято в парламенті, більше 30 постанов Кабінету міністрів, як підзаконні акти так і технічні регламенти. Інвестиції, які в результаті цих змін в законодавство зайшли, вимірюються більш ніж в 2,5 млрд євро" , - розповів Савчук.

Він додав, що в основному гроші були вкладені в проекти з відновлюваної електроенергетики, з теплової енергетики і в проекти з енергозбереження.

Читайте також: Нафта відновлюється після різкого обвалу напередодні

Савчук підкреслив, що одним з ключових напрямків роботи Агентства залишається розвиток кроссекторального залучення інвестицій в рамках Енергетичної стратегії України до 2035 року.

Як повідомляв Укрінформ, у 2017 році Кабінет Міністрів України прийняв Енергетичну стратегію України до 2035 року, основне завдання якої знизити енергоємність української економіки в два рази.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-